Silje Westergård fortsetter karrieren i NFF

Annonse:

Etter tre innholdsrike år i Viking går Silje Westergård videre til Norges Fotballforbund, hvor hun skal begynne som Markedskoordinator kvinnefotball.

Silje har vært en del av Viking siden mars 2024 og har som Billett- og publikumsansvarlig hatt en sentral rolle i arbeidet med å skape gode opplevelser for stadig flere mennesker på Lyse Arena. Hun fortsetter i stillingen ut året før hun setter kursen mot Oslo og nye utfordringer i NFF.

– Silje har gjort en fremragende jobb hos oss de siste årene. Vi ønsker henne masse lykke til videre i forbundet, og er sikre på at hun kommer til å bidra til en rivende utvikling på kvinnesiden i tiden fremover, sier markedssjef Kjartan Salvesen.

Silje ser tilbake på tiden i klubben med stor takknemlighet.

– Jeg er utrolig takknemlig for alt jeg har fått oppleve i Viking. Det å være en del av Viking-familien er noe jeg alltid kommer til å bære med meg. Tusen takk til supporterne, publikum og alle de deilige menneskene jeg har møtt gjennom disse to årene – mennesker som hver eneste dag vil det beste for Viking. Nå gleder jeg meg til nye eventyr i hovedstaden, sier Silje.

Vi takker Silje for den strålende innsatsen og ønsker henne masse lykke til videre!

Vi er på jakt etter Siljes etterfølger, se stillingsannonse vedlagt:

https://www.finn.no/job/ad/476381046

Annonse fra Eliteserien: